KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11266067

nr 1126 6067

Akvarell

Signerad, Venedig, 29x39

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 augusti 2017
kl 18:54:08